Sıkça Sorular Sorular 
 
 
Ürün siparişi vermek için üye olmak gerekir mi?


zdnjeans.com.tr adresinden alışverişi tamamlayabilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Eğer üye olup kampanya ve indirim bilgilerinin otomatik mail adresine gelmesini isterseniz  e-bülten'e e-posta adresinizi ekleyebilirsiniz. Üye olmak için formu doldurup "tamam" butonuna basın. Daha sonra üyelik işlemleriniz tamamlanmış olacak ve e-mail adresinize üye olduğunuzu bilgilendiren bir e-mail gelecektir.
 
Üye oldum fakat aktivasyon mesajım gelmedi?


Aktivasyon mesajınızı göndermemize rağmen ulaşmamış ise maillerinizde JUNK / önemsiz e-posta kutunuzu kontrol etmenizi öneririz. Aktivasyon Mesajının gelmemesi durumunda Aktivasyon Talebi Bölümünde e-posta adresinizi yazarak tekrar mail talep edebilirsiniz.
 
Şifremi unuttum ne yapacağım?


Şifrenizi unutmanız halinde Şifremi unuttum sayfasındaki istenen alana üye olurken kullandığınız e-posta adresini girdiğiniz de eski şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. Şifre değiştirme talebiniz olması halinde mail aktivasyonu sonrasında yeni şifrenizi kullanabileceksiniz.
 
Sipariş adımları nelerdir?


zdnjeans.com.tr'de beğendiğiniz ürünü belirleyip sepete ekleme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Sonraki adımlar sırası ile "Sepete at" butonu seçimi satın alınacak ürünlerin seçimi tamamlandığında satın alma sayfasında teslimat ve fatura işlemleri için ödeme bilgilerinin doldurulması ve sözleşmenin onaylanarak "Satın Alıyorum" butonuna basılmasıyla işlem son bulur.
 
Sipariş Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirim?


Siparişinizin kargo ile ilgili bilgilerini mailinize otomatik gelen bir mesaj ile takip edebileceksiniz. Benzer şekilde Hesabım sayfasında bulunan siparişlerim menüsünden ve kargonuzun durumunu sorgulamak amacı ile size mail ile bildirilecek olan kargo takip numarasını kontrol edebilirsiniz.
Üyelerimiz sipariş sonrasında Standart Paketleme yapılmaktadır. Üyeler pakete özel bir not eklemek istiyorlar ise "NOT" bilgisini sipariş esnasında açıklama alanına girmeleri gerekmektedir.
 
Birden Fazla Adres Kullanabilir miyim?


Üyelerimiz daha önce kullandıkları ve sisteme kaydettikleri adresi buradan seçebildikleri gibi sistemde kayıtlı olmayan bir adresi de alışveriş esnasında kullanabilirler.
Bu seçim için adres bilgisi alanında kayıtlı listelenmiş adresleri seçebileceği gibi eğer kayıtlı adres mevcut değil ise yeni adres ekle butonuna tıklayarak yeni sevkiyat adresini kayıt yaparak ve kullanabilecektir.
 
Fatura Bilgilerimi Nasıl Güncellerim? Birden Fazla Fatura Bilgisi Girebilir miyim?


Üyelerimiz daha önce kullandıkları ve sisteme kaydettikleri fatura bilgilerini buradan seçebildikleri gibi sistemde kayıtlı olmayan bir fatura bilgisini de alışveriş esnasında kullanabilirler. 
Bu seçim için fatura bilgisi alanında kayıtlı listelenmiş fatura bilgilerini seçebileceği gibi eğer kayıtlı fatura bilgileri  mevcut değil ise yan taraftaki fatura bilgileri  ekle butonuna tıklayarak yeni fatura adresini kayıt edebilecek ve kullanıma alabilecektir.
 
Ödemeye Hangi Şekillerde Yapabilirim?


zdnjeans.com.tr'de üç farklı şekilde ödeme alınabilmektedir. Kredi kartı ve/veya Havale/EFT ve/veya kapıda ödeme seçeneği ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kredi Kartı seçeneği ile güvenli alışveriş gerçekleştirebilir taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz (Garanti Bankası Bonus Card, Yapıkredi World Card, Akbank Axess Card, Finans Bank CardFinans ve İş Bankası Maksimum Kart ile taksitli alışveriş seçeneklerinden yararlanabilirsiniz). Havale yapılması durumunda banka bilgileri seçilmelidir. Havale ile ödeme yapılır iken sipariş numarası mutlaka belirtilmelidir.
 
Sipariş İptali ve/veya Sipariş İadesinin Prosedürü Ne Şekilde Gerçekleşir?


Kargoya verilmemiş olan ürün siparişlerinizi iptal edebilirsiniz. Aksi durumlarda müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sipariş iptal talebinizi info@zdnjeans.com.tr adresinden e-mail yolu ile iletebilir veya 0553 211 48 44 numaralı telefonlardan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 
Siparişiniz kargoya verilene kadar yapılacak olan ürün renk/beden değişimlerinde 0553 211 48 44 numaralı telefonlardan ZDN Jeans müşteri hizmetlerini arayarak ve/veya info@zdnjeans.com adresine mail atarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sipariş Ettiğim Ürün Ne Kadar Zamanda Elime Ulaşır?


Satın aldığınız ürünleri 24 saat içinde kargoya veriyor ve sizi bekletmiyoruz. Ortalama 72 saat içerisinde satın aldığınız ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Satın Aldığım Ürünlerde Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?


zdnjeans.com'dan yapacağınız alışverişlerde kargo ücretsizdir. Alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.