Bayan Boyfriend Jean & Kot Pantolon


2009 yılında moda olan ve o dönemden bu yana jean şıklığını rahatlık ile buluşturmaya devam ederek asla gözden düşmeyen boyfriend jean modellerini sizler için tek bir kategori içerisinde topladık. Dar kesim kot pantolonlardan sıkılanlar ve kot konforunu en üst düzeyde yaşamak isteyenler hemen kategorimizi incelemeye başlayabilir ve boyfriend trendini kendi şıklığı ile buluşturabilir.


Vücudu saran bir kesim yerine aksine geniş ve rahat bir kesim kullanılarak dizayn edilmiş olan boyfriend kot pantolon modelleri feminen bir duruş yerine daha özgür bir görüntü çizmek isteyen kadınların da tercihi oluyor. Aynı zamanda stil sahibi kadınlar son dönemin yükselen trendi olan bu tasarımları tercih ederek kendi stillerini güçlendiren kombinleri kolaylıkla hazırlayabiliyorlar. Siz de Hemen boyfriend jean satın al diyerek bu rahatlığı yaşayın.

 

Bel bölümü vücuda tam olarak otursa da basen bölümü bol bir duruş sergileyen ve bacak genişliği de yine bol tutulan bayan boyfriend jean tasarımları kendinizi gün boyunca çok daha özgür hissedebileceğiniz özel kot pantolonlar olduğundan giyiminde özgürce hareket etmeyi seçenler bu rahatlığı mutlaka yaşamalı. Tasarımlar sadece birkaç saniye içerisinde, kolay ve rahat bir şekilde giyilip çıkarılabilme yönüyle de ön plana çıkıyor.


Elbette kesim boyfriend olsa da jean trendlerini yansıtmayı ihmal etmiyor. Vazgeçilmez trendlerden biri olan yırtık boyfriend jean modellerini de sizler için kategori içerisine ekledik. Genellikle diz bölgesinde yoğunlaşan yırtık detayların daha fazla vurgulandığı bir kot pantolon isterseniz, tüm bacak boyu hizasında kullanılan yırtık detaylara sahip modellere de yönelebilirsiniz.

Ayrıca sökük görüntü kazandırılmış olan yırtık boyfriend kot modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Genellikle uzun boya sahip kadınlarda şık bir duruş sergiliyor olsa da kısa boylu kadınlar bu kot pantolonların sunduğu şıklıktan mahrum kalmıyor. Topuklu ayakkabı ile hem bacak boyunuzu daha uzun gösterebilir hem de bu özel kesime sahip pantolonların sunduğu konfordan siz de istifade edebilirsiniz.


Özgür ve cesur bir duruş sergiliyor olsa da topuklu ayakkabı ile kombinlendiğinde feminen bir görünüme bürünebilen kadın boyfriend jean tasarımları kusursuz işçiliği ile sizin de favori kot pantolonunuz olabilir. Sadece kalite düzeyi yüksek kumaşlardan hazırlanan modelleri eklediğiniz kategori içerisinde ucuz boyfriend jean modelleri de göreceksiniz. Bütçenizi aşmayan rakamlarla alışveriş yapabilir ve sitemizin sunduğu uygun ödeme kolaylıklarından faydalanarak siparişinizi keyifle tamamlayabilirsiniz. Şimdi tüm kadınlar için boyfriend jean konforunu yaşama zamanı!

1