Düşük Bel Kot Pantolon


Kot pantolon seçerken özellikle bel kesimine dikkat edenler ve tercihini düşük bel kot modellerinden yana kullananlar için tüm alternatifleri tek bir kategoride beğeniye sunuyoruz. Her biri kalite düzeyi yüksek kumaşlar kullanılarak hazırlanmış olan ve kaliteli işçiliği ile de ön plana çıkan modeller arasında sezonun jean trendlerini tüm detayları ile yansıtan modelleri de görebilirsiniz.


Dar bir kesime sahip olan ve likralı kumaşı ile vücudu tamamen saran düşük bel bayan pantolon modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. vücut hatlarını daha belirgin kılan ve zamanla vücudun şeklini alan bu modeller ince ve zarif bir duruş sergilemenize yardımcı olabilir. Düşük bel trendi ile buluşarak çok daha modern bir görünüm kazanmış olan tüm düşük bel kot pantolon bayan modelleri modern kent kadını imajını da güçlendiren bir görünüm sergiliyor. İnce topuklu ya da dolgu topuk ayakkabılar ile kullanabileceğiniz bu tasarımları aynı zamanda düz ayakkabı modelleri ile de kolayca kombinleyebilirsiniz.


Kategorimiz içerisinde hem açık renklerde hem de koyu tonlarda düşük bel kot pantolon tasarımlarını bulabilirsiniz. Tüm sezonlarda kullanıma uygun olan bu modeller ile gayet kolay kombinler hazırlayabilir ve şıklığınızı çok daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz. Tercihinizi sezonun yükselen trendi olan kısa paça modeline uygun olarak dizayn edilmiş düşük bel jean modelleri yönünde de kullanabilirsiniz. Hemen şimdi modelleri inceleyin ve ödeme kolaylıkları eşliğinde siparişinizi tamamlayın.

1 2 >