Kadın İspanyol Paça Kot Pantolon Modelleri


Pantolon modelleri arasında bambaşka bir yere sahip olan ve pek çok kadının adeta bir giyim stiline dönüştürebildiği ispanyol paça kot pantolon tasarımları ile siz de şıklığınızı güçlendirebilirsiniz. Paçaya doğru giderek genişleyen bu özel kesime sahip tüm pantolon modellerini tek bir kategori içerisinde inceleyerek kendinize en uygun tasarımı kolaylıkla tespit edebilirsiniz. İspanyol paça pantolonların bu özel şıklığına hemen göz atmaya başlayın.


70'li yıllarda moda dünyasına hızlı bir giriş yapan ve nostaljik giyim tarzına sahip olanların favori kıyafetleri arasında bulunan bu tasarımlar bel ve basen bölümü vücuda oturan bir kesime sahip. Bacak genişliği ise paçaya doğru artıyor ve oldukça geniş bir paça duruşu ortaya çıkıyor. Zira ispanyol paça jean kesimi adını bu geniş paça boyundan alıyor.


Pantolon modellerinin en önemli özelliği ise hem kısa boylu kadınlar hem de uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilebiliyor olması. Çünkü bayan ispanyol paça kot pantolon tasarımları hafif uzun bir aça boyuna sahip. Modeli şık bir duruş eşliğinde kullanabilmek için mutlaka topuklu ayakkabılar ile kombinlemeniz gerekiyor. Haliyle boyunuzu daha uzun göstererek daha zarif bir görünüm kazanmanıza da yardımcı oluyor.


Üst giyim olarak özgürce seçim yapabilirsiniz. Her ne kadar ayakkabı seçiminde çok özgür olmasanız da ispanyol paca kot modelleri onlarca farklı üst giyim tasarımı ile anında uyum kazanabiliyor. Eğer pantolon modelini ön plana çıkarmak isterseniz üst olarak dar bir kıyafet seçin. Daha salaş ve sokak modasına daha uygun görünmek için de bol bir üst seçimi yapabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında düşük bel kesiminin yanı sıra yüksek bel ispanyol paça pantolon modelleri de bulunuyor. Hemen beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyin ve siparişinizi tamamlayın.

1