Bayan Skinny Jean Modelleri


Jean modasında her dönemin trendi olmayı başaran ve vücudu saran özel kesimi ile zarif bir duruşun olmazsa olmazlarından skinny jean ile siz de rahatlığın ve zarafetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu özel kesim ile dizayn edilmiş olan tüm bayan jean modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilir ve beğendiğiniz tasarımın siparişinizi hemen bize iletebilirsiniz.


Likralı kot kumaştan hazırlandığı için vücudu tamamen saran ve zamanla vücudun şeklini alabilen skinny jean bayan spor giyim stilleri ve tüm paralel stiller ile uyumlu bir görünüm sergiliyor. Hem yüksek bel kesimine sahip hem de düşük bel ile tasarlanmış jean modelleri arasından kendinize uygun olan tasarımları alternatif renk ve modeller eşliğinde kategorimizde hemen bulacaksınız.


Seçenekleriniz arasında yüksek bel skinny jean modellerinin yanı sıra kısa paçalı olarak dizayn edilmiş modeller de yer alıyor. Ayrıca jean modasına damgasını vuran yırtık ve sökülmüş trendini de net bir şekilde yansıtan tasarımları tercih edebilirsiniz. Sokak giyim modasına da uygun olan bu tasarımlar günlük hayatınızda hem şık hem de modern bir duruş sergilemenize yardımcı olacak.


Kuzguni siyah, parlak siyah ya da mat siyah gibi farklı tonlarda hazırlanan siyah bayan skinny jean tasarımları zahmetsiz kombin şansı sunmasıyla ön plana çıkıyor. Tüm renkler ile kolayca uyum sağlayabilen ve siyahın asil duruşunu yansıtan bu modelleri iddialı ve cesur kombinlerinizde de kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile feminen bir görünüme bürüyebileceğiniz modeller, salaş stile de anında uyum sağlayabiliyor.


Modası hiçbir zaman geçmeyen desenler arasında başı çeken kamuflaj da skinny kesim kot pantolonlar ile buluşarak sıra dışı bir duruş kazanabiliyor. Kamuflaj desenin çekici görünümünü şıklığınız ile buluşturmak isterseniz hemen kategorimize göz atmaya başlayın. Size en uygun jean modelleri sitemizde mevcut. 

1 2 3 4 5 6 7 8 >