Bayan Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri


Kot pantolon modası içerisinde önemini hiçbir zaman kaybetmeyen yüksek bel kot pantolon modelleri stil sahibi kadınların en şık kombinlerine dahi eşlik edebiliyor. Son derece şık ve bir o kadar da kullanışlı olan bu tasarımları kolaylıkla inceleyebilmeniz için tek bir kategori içerisinde beğeninize sunuyoruz. İnceleyeceğiniz modellerin tamamında en kaliteli kumaşlar kusursuz bir işçilik ile buluşuyor. Seçtiğiniz yüksek bel jean modellerini çok uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.


Uzun yıllardır pantolon modasındaki yerini koruyan İspanyol paça tasarımlar da yüksek bel kesimi ile buluşarak şık bir duruş kazanıyor. Seçenekleriniz arasında yüksek bel ispanyol paça pantolon modelleri de mevcut. Hafif uzun olan paçaları nedeniyle topuklu ayakkabılar ile kullanmanız gereken bu pantolonlar boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterecek. Dolayısıyla daha şık ve daha zarif bir duruş da kazanmış olacaksınız.


Farklı renk seçeneklerine sahip olan yüksek bel ispanyol paça pantolon modelleri arasında hem koyu renkleri hem de açık renk tonlarını bulabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz mevsime uygun pantolonlar arasında seçim yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Elbette sezonun diğer trendlerine uygun modeller de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Örneğin skinny kesim bayan yüksek bel kot pantolon modelleri de tercih edilebilir.


Vücudu bir korse gibi sararak ince ve fit görünmenize yardımcı olan skinny kesim yüksek bel kot modelleri sıkı formu sayesinde karın bölgesini de toplayarak daha ince görünmenize yardımcı olabiliyor. Yine zengin renk seçeneklerine sahip olan klasik kesim bayan yüksek bel jean modellerini de inceleyebilirsiniz. Günlük hayatınızda kullanımınıza uygun olan bu tasarımların tümü zahmetsiz kombin şansı sunarak sizi kıyafet uyumu sağlama derdinden kurtarıyor.


Kaliteli kumaşlar ve kaliteli işçiliğin ön plana çıktığı kategori içerisinde yırtık yüksek bel kot modellerini de inceleyebilirsiniz. Jean modasına damga vuran yırtık ve sökük detaylar ile hareketlendirilmiş olan modeller arasından dilediğinizi seçebilir ve sadece yüksek bel jean satın al diyerek beğendiğiniz tasarımların kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylığı fırsatını kaçırmayın, siz de favori jean modelinizi hemen seçin.

1 2 3 4 5 >