Mom Jean & Mom Fit Jeans


Sezonun yeni trendlerinden biri olan ve jean giyimini başlı başına bir stile dönüştüren kadınların muhteşem kombinler eşliğinde kullanabildiği mom jean modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Rahatlığı, konforlu kullanımı ve şık bir duruşu aynı anda sunabilen bu kot pantolonlar dar kesim kot pantolonlara alternatif arayan kadınların imdadına yetişiyor. Dar kalıplardan kurtulmak isteyen kadınların favorisi mom Jeanlar oluyor.


90'lı yılların başında ortaya çıkan ve son dönemde çok daha fazla popülerlik kazanarak jean trendleri arasında yıldızı parlayan moms jeans tasarımları genellikle yüksek bel eşliğinde dizayn ediliyor. Bel bölümü ile kalça bölümü vücuda tamamen oturuyor ve bu yönüyle boyfriend kesim jean modellerinden ayrılıyor. Dolayısıyla rahat kesim bir kot pantolon kullanmak isteyen ancak kalça kısmı bol olan tasarımlara sıcak bakmayanlar seçimini mom fit jeans modelleri yönünde kullanabilir.


Genellikle açık renk kullanılarak dizayn edilen mom kot pantolon modelleri haliyle tüm sezon boyunca zahmetsizce kombinlenebiliyor. Sadece düz bir beyaz t-shirt kullanarak da bu kot pantolon modellerine gayet şık bir duruş kazandırabilirsiniz. Altına topuklu ayakkabı giyebileceğiniz gibi Converse bir ayakkabı ile de kolayca kombin yapabilirsiniz. Trend bir görünüm talep edenler için kategori içerisine yırtık mom jean modellerini de ekledik. Alternatif olarak sökük trendini yakalayan tasarımları da inceleyebilirsiniz.


Bacak bölümü hafif bol bir kesime sahip olsa da paça bölümüne doğru daralan ve dolayısıyla dar paça duruşunu sergileyen bayan mom jean modelleri ayakkabı seçimi noktasında kadınlara muhteşem bir özgürlük yaşatıyor. Dilediğiniz her ayakkabı ile kullanabileceğiniz tasarımları çizmeden sandalete kadar istediğiniz ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Günlük hayatınızda ya da sosyal hayatınızda tercih edebileceğiniz bu tasarımları kendinizi rahat hissetmek istediğiniz her an giyebilirsiniz.


Kategorimiz içerisinde fiyatlarıyla da yüz güldüren çok sayıda model bulunuyor. Tek yapmanız gereken mom jeans satın al diyerek bu tasarımları gardırobunuza ve dolayısıyla şıklığınıza kazandırmanız olacak. Beğendiğiniz tüm tasarımları mom jean satın al bölümüne tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Sitemizin sunduğu cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanarak mom jean şıklığının kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1